planszówkowe newsy,  wszystkie

Zwijane puzzle od G3!

https://planszowkiwedwoje.pl/2016/03/zwijane-puzzle-od-g3.html Co zrobić z puzzlami, nad których ułożeniem spędziliśmy kilka godzin i chcielibyśmy je w tym kształcie zachować na dłużej, przenosząc w inne miejsce? Dotychczas nie było takiej możliwości. Od niedawna na rynku polskim dostępne są puzzle, które ten warunek spełniają. To puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem ,,Premium Quality”, wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. 

Nie mają one odpowiednika na świecie. Ich najważniejszą cechą jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną. Nie trzeba, jak w przypadku standardowych puzzli, w tym celu używać kleju czy specjalnych mat. Można je także zwinąć w rulon. 


Wyróżnia je perfekcyjna spójność. Osiągnięto ten efekt dzięki wykorzystaniu w produkcji surowców najwyższej jakości, w tym specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą „nierozerwalną” całość.

Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników puzzle są do siebie idealnie dopasowane.

Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.

Poza innowacyjnymi metodami produkcji wyróżniają je także wyszukane wzory i motywy, co osiągnięto dzięki współpracy z wieloma artystami. Na rynek Polski puzzle wprowadziła firma G3, wiodący wydawca gier planszowych i łamigłówek.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.