planszówkowe newsy,  wszystkie

Premiery od Black Monka [informacja prasowa]

https://www.planszowkiwedwoje.pl/2017/11/premiery-od-black-monka-informacja.html

Wydawnictwo Black Monk nie próżnuje! Zaczyna się prawdziwa premierowa ofensywa. Już w listopadzie w ręce graczy trafią dwie nowe wersje gier z popularnych serii! Przed Wami… Dobry, Zły i Munchkin oraz Gwiezdny FLUXX! Przedsprzedaż obu tytułów startuje już niedługo!

Zostań najszybszym munchkinem na Dzikim Zachodzie!

To fani wybrali Dobrego, Złego i Munchkina jako munchkinowy tytuł, który chcą zobaczyć w sprzedaży jeszcze w 2017 roku! Ta wersja legendarnej karcianki przeniesie graczy w sam środek znanego z westernów świata Dzikiego Zachodu! Będziecie mogli spróbować sił jako jedna z nowych klas – Kowboj, Bandyta, Indianin i Cwaniak! Nie zabraknie też Rumaków i Pomocników.

Wśród kart z tej edycji znajdą się także takie, których nazwy wymyślili fani! Ich zaangażowanie w konkurs na najlepsze tłumaczenia pokazuje, że westernowy duch jest silny w fanach Munchkina!

Szeryf z Miasta Bez Pawia, Krzaczor Zagłady i Skaczący z Rogami czekają na śmiałków… a razem z nimi Skarby, Poziomy i sława! 

Zmieniaj zasady… W KOSMOSIE!

Gwiezdny FLUXX to kolejna odsłona nagrodzonej Mensa Select Awrad gry FLUXX. W tej szybkiej grze karcianej nie z tej ziemi zmiana jest jedyną stałą! Dzięki bardzo prostej podstawowej zasadzie – dobierz kartę, zagraj kartę – wystarczy zaledwie kilka chwil, by nauczyć się grać! A wszystko to w klimacie science fiction, gdzie wszędzie czekają nawiązania do najpopularniejszych filmów i książek tego gatunku! Czy dacie radę wyłapać je wszystkie?

Gwiezdny FLUXX pozwoli graczom przemierzać kosmos, w poszukiwaniu Fantów, które będą niezbędne, by zrealizować Cele konieczne do zwycięstwa! Na każdym kroku czają się jednak Zonki, specjalne karty, które utrudniają lub uniemożliwiają zwycięstwo. Stała czujność jest również wskazana! Akcje i Niespodzianki zagrywane przez innych graczy mogą pokrzyżować szyki!

Dodatkowe informacje o grach i starcie przedsprzedaży znajdziecie już niedługo na stronie i Facebooku wydawnictwa!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.