planszówkowe newsy,  wszystkie

Talisman: Zwiastun oraz walka w Warhammer Quest!

https://planszowkiwedwoje.pl/2016/02/talisman-zwiastun-oraz-walka-w.html Galakta przypomina o nowym dodatku do Talismanu, który ma się wkrótce ukazać po polsku. W wydawnictwie trwają też prace nad polską wersją Warhammer Quest: Przygodowej gry karcianej!

Talisman: Zwiastun 

Oto dodatek, w którym gracze będą musieli zmierzyć się z końcem świata. Zawiera 4 nowe figurki: 3 postaci bohaterów i jedną przedstawiającą Proroka – tajemniczą postać, która sprowadza na świat plagi i demony, gdziekolwiek się znajdzie. W rozszerzeniu znajdziemy także wiele nowych kart, dodatkowe kafelki terenu, a także 2 ciekawe scenariusze, w tym jeden prowadzający krwawą rywalizację między graczami. 

Zapowiedź dodatku, a w niej kilka nowych, ujawnionych kart i zasad, znaleźć można na stronie wydawnictwa.

Warhammer Quest: Przygodowa gra karciana – mechanika walki

W wydawnictwie Galakta trwają prace nad polską wersją Warhammer Quest: Przygodowej gry karcianej. W Warhammer Quest gracze mają za zadanie rozwikłać zagadkę dziwnej plagi w miasteczku Schompf. Na swojej drodze natkną się na przeróżne bestie: od szczurów, przez gobliny, a na potwornych abominacjach skavenów kończąc. Każda z postaci jest wyposażona w inne umiejętności, tak, że tylko współpracując i podejmując wspólnie decyzje, gracze są w stanie przetrwać. 

Na swojej stronie, wydawnictwo opublikowało artykuł przybliżający mechanikę walki w grze.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.