planszówkowe newsy,  wszystkie

Galakta zbiera zamówienia na Druk na Żądanie

https://planszowkiwedwoje.pl/2016/03/galakta-zbiera-zamowienia-na-druk-na.html Galakta informuje, że już od dzisiaj można składać zamówienia na rozszerzenia wydawane w formacie Druku na Żądanie! Do tych, które są już w ofercie wydawnictwa, dołączają tym razem zupełnie nowe dodatki do gier Władca Pierścieni LCG i Talisman. Zamówienia można składać w sklepie internetowym Galakty tutaj lub we wszystkich dobrych sklepach z grami planszowymi do 11 marca. Nowości w ofercie znajdziecie w rozwinięciu wpisu!

  • Władca Pierścieni LCG: Mgła na Kurhanach – nowy scenariusz-saga wprowadzający innowacyjną mechanikę eksploracji starożytnych kurhanów
  • Władca Pierścieni LCG: Sekret Celebrimbora – Sekret Celebrimbora to talia 60 kart z cyklu Twórca Pierścienia, wprowadzająca także zupełnie nowy scenariusz.
  • Władca Pierścieni LCG: Rogata Korona– klan Kruka sprzeniewierzył się tradycji – czy bohaterowie zdołają załagodzić spór? Rogata Korona wprowadza do gry 60 kart z cyklu dodatków Twórca Pierścienia, a także nowy scenariusz.
  • Talisman: Krainy Odmętów – Między ponurymi Podziemiami a tętniącym życiem Miastem rozciągają się kilometry tajemnych korytarzy – czy bohaterowie odważą się je zbadać? Krainy Odmętów wprowadzają do gry dwie zupełnie nowe krainy i czterdzieści kart wydarzeń.

Jednocześnie wydawnictwo informuje, że tym razem nie będą zbierane zamówienia na nowe jak i dotychczasowe zestawy kart Popleczników i Bohaterów i Potworów. Zestawy zapewne będą dostępne, jednakże będzie je można zamówić osobno, w późniejszym terminie, o czym Galakta będzie informować na swojej stronie internetowej i fan page’u na facebooku.


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.