planszówkowe newsy,  wszystkie

Phalanx pozdrawia z trasy do Poznania!

http://planszowki.blogspot.com/2016/04/phalanx-owa-ekipa-pozdrawia-z-trasy-do.html Już w ten weekend spotkamy się na konwencie PYRKON. Podobnie, jak w ubiegłym roku, czekamy na Was, wraz z innymi wydawnictwami z Polish Publishing League, w Krainie Wystawców na stoisku numer 51. 

Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji:

  1. No co?! Stoicie, czy się przyglądacie? – Prezentacja gry Pingwiny z Madagaskaru, Świat Dysku: Sekary oraz Studium w Szmaragdzie – nasze ostatnie nowości. Gry wypróbujecie nie tylko w godzinach otwarcia Krainy Wystawców, ale także w Games Roomie podczas Nocnego Grania.
  2. Zagraj … i wygraj z Autorem! W niedzielę o godzinie 11.00 rozpocznie się pierwszy w historii turniej w grę Pingwiny z Madagaskaru. Trzech finalistów zmierzy się z Autorem gry – Michałem Ozonem.
  3. Testuj na Pyrkonie – na naszym stoisku zobaczycie prototypy gier, które wydamy w 2016 roku, to m.in. Mare Nostrum: Imperia i Gobbit.
  4. Pingwi-niarze – czyli pingwinia subkultura – każda osoba, która odwiedzi nasze stoisko, a będzie ubrana w białą koszulę i czarny krawat/kamizelkę otrzyma od nas „pingwinią” niespodziankę. Jeżeli wyrazi zgodę zrobimy jej zdjęcie, a z fotografii zrobimy album fanów. Akcja prowadzona będzie przez cały czas trwania konwentu.

Do zobaczenia na Pyrkonie!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.