planszówkowe newsy,  wszystkie

Phalanx pozdrawia z trasy do Poznania!

http://planszowki.blogspot.com/2016/04/phalanx-owa-ekipa-pozdrawia-z-trasy-do.htmlJuż w ten weekend spotkamy się na konwencie PYRKON. Podobnie, jak w ubiegłym roku, czekamy na Was, wraz z innymi wydawnictwami z Polish Publishing League, w Krainie Wystawców na stoisku numer 51. 

Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji:

  1. No co?! Stoicie, czy się przyglądacie? – Prezentacja gry Pingwiny z Madagaskaru, Świat Dysku: Sekary oraz Studium w Szmaragdzie – nasze ostatnie nowości. Gry wypróbujecie nie tylko w godzinach otwarcia Krainy Wystawców, ale także w Games Roomie podczas Nocnego Grania.
  2. Zagraj … i wygraj z Autorem! W niedzielę o godzinie 11.00 rozpocznie się pierwszy w historii turniej w grę Pingwiny z Madagaskaru. Trzech finalistów zmierzy się z Autorem gry – Michałem Ozonem.
  3. Testuj na Pyrkonie – na naszym stoisku zobaczycie prototypy gier, które wydamy w 2016 roku, to m.in. Mare Nostrum: Imperia i Gobbit.
  4. Pingwi-niarze – czyli pingwinia subkultura – każda osoba, która odwiedzi nasze stoisko, a będzie ubrana w białą koszulę i czarny krawat/kamizelkę otrzyma od nas „pingwinią” niespodziankę. Jeżeli wyrazi zgodę zrobimy jej zdjęcie, a z fotografii zrobimy album fanów. Akcja prowadzona będzie przez cały czas trwania konwentu.

Do zobaczenia na Pyrkonie!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.