planszówkowe newsy,  wszystkie

Krakowski Trefl czeka na Was na Pixel Heaven

https://planszowkiwedwoje.pl/2016/06/krakowski-trefl-czeka-na-was-na-pixel.html

Dla wielbicieli gier retro, dla miłośników komiksów i gier planszowych, dla tych którzy z nostalgią wspominają klimat lat 80. i 90. ubiegłego wieku i dla tych, którzy interesują się współczesnymi grami – już w ten piątek rozpoczęło się trzydniowe święto wszystkich fanów gier, czyli Pixel Heaven 2016.

To już czwarta edycja imprezy. Poprzednia przyciągnęła 5 tysięcy osób. Atrakcji jak zwykle będzie mnóstwo: rozgrywki planszowe, konsole i flippery, wystawy i pokazy, goście specjalni, koncerty i kiermasze, „Giełda Komputerowa” jak za dawnych czasów, 80’s Trailer Shock czyli cykl trailerów do filmów klasy B z lat osiemdziesiątych, strefa dla dzieci Kids Play & Learn i wiele innych. Szczegółowy program znajdziecie na stronie imprezy.

Zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska – nr 4.4.

Poznacie Treflowe nowości, uchylimy rąbka tajemnicy i zdradzimy najbliższe plany wydawnicze, może nawet uda się wam ograć nas w kilku rozgrywkach. 😉 I najważniejsze! Będzie okazja by poznać wreszcie wyczekiwany dodatek do „Boss Monstera”!

 3 czerwca swoją premierę ma „Niezbędnik Bohatera”! 

Drugiego dnia imprezy ogłoszone zostaną wyniki Pixel Award 2016. Trzymamy kciuki za „Boss Monstera”, który zakwalifikował się do finału Pixel Awards 2016 w kategorii Total Blackout (najlepsza gra planszowa).

Dla fanów pikseli mamy też wśród gier i kart talię „PixelArt”.

Zapraszamy!

Pixel Heaven 2016

3–5 czerwca

Hala Miejskich Zakładów Autobusowych

ul. Włościańska 52 w Warszawie

http://www.pixelheavenfest.com/

Fabryka Kart Trefl-Kraków – stoisko nr 4.4.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.