planszówkowe newsy,  wszystkie

Startuje wydawnictwo Imagine Realm. Dołączysz do gry?

https://planszowkiwedwoje.pl/2016/09/startuje-imagine-realm-doaczysz-do-gry.html We wrześniu podboje rynku gier planszowych rozpoczyna nowe wydawnictwo, Imagine Realm. Zaczarowane, nieco z kapelusza, ale w pełni rozwinięte za sprawą wieloletniej pracy twórczej związanej z grami planszowymi, które wprowadzą powiew świeżości dla fanów tej rozrywki. Wydawnictwo ma jasno określone cele, przygotowane tytuły i już niebawem, w bardzo bliskiej przyszłości, pierwsza gra zawita na sklepowe półki. Gra nie byle jaka, bo nader oryginalna i całkiem towarzyska; Wieże Magów. 

To tylko początek, bo tak jak przygoda Imagine Realm z grami daleko sięga, tak wizja gier tego wydawnictwa patrzy w odległą przyszłość, i na horyzoncie jest wiele tytułów, które – zgodnie z ich misją – dadzą wiele radości graczom i pozwolą na chwilę oderwać się od codzienności.

Studio tworzy od lat gry planszowe przeznaczone dla szerokiej gamy odbiorców; od gier towarzyskich do rozbudowanych planszówek dla zaawansowanych graczy. Choć portfolio Imagine Realm nie ma do tej pory na koncie wydanej pozycji, to wśród stworzonych tytułów są już takie, które zyskały zainteresowanie i zdobyły pierwszych fanów oraz pozytywne opinie. Najnowsza gra, Wieże Magów, zapewni dużo dobrej zabawy, co jest misją tej marki.

Imagine Realm jest świeże, jak świeże są pomysły studio: nietuzinkowe, oferujące proste rozwiązania dostarczające wiele możliwości, a to zaledwie początek. Już w listopadzie gracze będą mogli posmakować całkowicie nowej rozrywki.

Kontakt z Imagine Realm można uzyskać przez stronę na Facebooku, na której studio będzie regularnie zamieszczać informacje związane z działalnością, a całkiem niedługo uchyli rąbka tajemnicy o nadchodzącym wydaniu Wież Magów!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.