planszówkowe newsy,  wszystkie

Ninja Koty ufundowane!

https://planszowkiwedwoje.pl/2016/11/ninja-koty-ufundowane.html

Po dwóch tygodniach zmagań kampania wspierająca wydanie gry Ninja Koty może świętować swój mały sukces. Podstawowe środki, jakie są potrzebne do ufundowania gry, zostały już zebrane przez wspierających z całego kraju. Jednak to jeszcze nie koniec! Do końca kampanii pozostały jeszcze kolejne dwa tygodnie, przez które Kudu Games będzie próbowało zrealizować pozostałe wyznaczone przez siebie cele.

Bardzo niewiele brakuje do przekroczenia kolejnych progów cenowych, które urozmaicą podstawową rozgrywkę o dodatkowe kafelki do gry, jakimi są świątynie (4300 PLN) i mosty (4600 PLN). Oba dodatki zostały szczegółowo opisane w instrukcji do gry, która znajduje się w jednej z aktualizacji na Wspieram.to.

Ostatnim celem jest uzbieranie kwoty w wysokości 5500 PLN, która pozwoli na dołączenie bawełnianego woreczka z logo Ninja Kotów do każdego egzemplarza gry. Przy poprzedniej kampanii Kudu Games wspierającej wydanie Bonsai woreczki tego typu cieszyły się dużą popularnością.

Wszystkie informacje na temat gry Ninja Koty można znaleźć na stronie kampanii (https://wspieram.to/ninjakoty) lub za pośrednictwem fanpage na Facebooku (https://facebook.com/kudugames). Oprócz szczegółów dotyczących samej gry znajdują się tam również odnośniki do pierwszych recenzji w sieci. 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.