planszówkowe newsy,  wszystkie

Nowości od Galakty

https://planszowkiwedwoje.pl/2016/12/nowosci-od-galakty.html Już niebawem do sprzedaży trafi nowe rozszerzenie Listy z Whitechapel: Drogi szefie. Dodatek wprowadza nowe figurki i trzy dodatkowe talie – karty podejrzanych, karty policjantów i karty potencjalnych ofiar. Każda z nich przedstawia prawdziwe postaci, które miały swój udział w historii morderstw w Whitechapel. Karty pozwolą, poza dopasowaniem poziomu trudności, na wprowadzenie zupełnie nowych opcji, opartych na ciekawych mechanikach. Więcej informacji na stronie Galakty.

Na pierwszy kwartał 2017 r. planowana jest premiera Muzeum Miskantonic, pierwszego rozszerzenia w cyklu Dziedzictwo Dunwich do gry Horror w Arkham: LCG. Dodatek wprowadza karty korytarzy i ekspozycji Muzeum Miskantonic oraz 26 nowych kart graczy o poziomach 0-2. Karty pomagają odblokować Talenty i Taktyki, wzbogacić badaczy o dodatkowe Informacje lub mogą zostać użyte jak Przedmioty. Dają wiele możliwości zużytkowania punktów doświadczenia; niektóre z kart dostosowują się do sposobów pozyskiwania i wydawania punktów doświadczenia przez gracza. Więcej informacji na stronie wydawnictwa.

Przypominamy o możliwości zakupu zestawów startowych i zestawów dodatkowych do gry kolekcjonerskiej Star Wars: Przeznaczenie. Zestawy podstawowe są dostępne w wersji dla Bohaterów z Rey oraz Złoczyńców z Kylo Renem – każdy zawiera po 9 kości i 24 karty. Zestawy podstawowe można rozszerzać i dostosowywać do indywidualnych potrzeb zestawami dodatkowymi, zawierającymi 5 nowych kart i 1 specjalną kość. Na stronie Galakty zostało także opublikowane pełne Kompendium zasad, z którym można się zapoznać pod tym adresem.

Wiek złodziei jest już na sklepowych półkach! Można go znaleźć w dobrych sklepach z grami w całej Polsce. Wiek złodziei to gra dla 2-4 graczy, z których każdy wciela się w złodzieja z unikalnymi zdolnościami i arsenałem pomysłowych wynalazków. Celem gry jest zdobycie Klejnotu Cesarzy, nie dając się złapać strażnikom, i opuszczenie murów miasta, zanim wszystkie bramy zostaną zamknięte. Nie będzie to łatwe, bo po kradzieży Klejnotu straż wzmaga swoją czujność, a inni złodzieje nie przepuszczą okazji, by wykraść Klejnot Cesarzy koledze po fachu. Więcej o najnowszej grze Galakty pod tym adresem.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.