planszówkowe newsy,  wszystkie

Głosowanie na Złotą Grę Roku u Wookiego!

https://planszowkiwedwoje.pl/2017/01/gosowanie-na-zota-gre-roku-u-wookiego.html Historia zatacza koło – coraz więcej ludzi gra w gry planszowe! Kto z nas czasami nie pragnie uciec od cyfrowej rozrywki do czegoś bardziej realnego? Taką potrzebę zauważają też wydawcy gier planszowych, którzy działają coraz prężniej i publikują coraz więcej tytułów. W samym 2016 roku na polskim rynku pojawiło się ponad 500 nowych gier.

Ze względu na liczbę dostępnych tytułów, przeciętnemu graczowi jest coraz trudniej wybrać najlepszą pozycję dla siebie. Dlatego vlog Gry planszowe u Wookiego już w zeszłym roku zaczął przyznawać tytuł Złotej Gry Roku.

Idea plebiscytu to popularyzacja najlepszych gier planszowych wydanych w danym roku. Z tego powodu nagroda ta przyznawana jest w kilku kategoriach, z myślą o różnych zainteresowaniach graczy. Ma ona ułatwić wybór najlepszej gry planszowej zarówno zupełnym laikom, jak i starym wyjadaczom, zainteresowanym rozbudowanymi, strategicznymi tytułami.

Złota Gra 2016 to już druga edycja plebiscytu. W tym roku po raz pierwszy do udziału w głosowaniu zaproszona została również publiczność. Głosowanie na Złotą Grę Roku Graczy trwa do 31 stycznia i każdy może wziąć w nim udział, wystarczy wskazać swoją ulubioną grę z roku 2016. Wzięcie udziału w głosowaniu daje możliwość wygrania jednej z 5 gier a więc niewielkim nakładem czasu każdy ma szansę na atrakcyjną nagrodę. Głosowanie odbywa się pod tym adresem.

Ogłoszenie wyników głosowania graczy, jak i wyróżnień przyznanych przez Gry planszowe u Wookiego będzie miało miejsce w pierwszym tygodniu lutego. Tam też pojawi się informacja o zwycięzcach losowania.

https://www.youtube.com/user/uWookiego

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.