planszówkowe newsy,  wszystkie

Scythe – dodruk gry i przedsprzedaż dodatku

https://planszowkiwedwoje.pl/2017/01/scythe-dodruk-i-przedsprzedaz-dodatku.html

Nowy Rok rozpoczynamy od dwóch dobrych informacji. Po pierwsze: będzie dodruk Scythe. Przedsprzedaż jest już prowadzona w sklepie wydawnictwa. Scythe można nabyć w promocyjnej cenie 299,95 zł. Drugą, również wyczekiwaną przez graczy, wiadomością jest zapowiedź dodatku. Najeźdźcy z dalekich krain wprowadzają dwie nowe frakcje i umożliwiają epicką rozgrywkę w gronie sześciu i siedmiu graczy. Albion i Togawa oferują odmienne style gry i pozycje startowe, a dwie nowe plansze graczy dodają kolejne opcje na rozwój własnego imperium. Rozszerzenie zawiera 10 plastikowych figurek (z dedykowaną im specjalną wypraską), nowe monety o nominale $50, a także 62 drewniane znaczniki oraz zasady i karty Automy.

W ramach przedsprzedaży przygotowaliśmy specjalną ofertę, która obejmuje nie tylko ponad 25% zniżki od sugerowanej ceny detalicznej (149,95 zł), ale także pakiety unikatowych kart spotkań, celów i fabryki. Pochodzą one z kampanii crowdfundingowej gry Scythe na portalu Kickstarter (tzw. stretch goals) i po zakończeniu przedsprzedaży nie trafią one do normalnej dystrybucji. Karty te, tak jak wszystkie inne komponenty gry, są w polskiej wersji językowej. W przedsprzedaży dodawana będzie także karta z wariantem rozgrywki pozwalającym rozegrać partię z udziałem wielu Autom. To nieoficjalny, ale przetestowany i przyjęty entuzjastycznie przez społeczność graczy, dodatek do Scythe. Przetłumaczyliśmy go i wydrukowaliśmy na dobrym papierze, tak by nie odbiegał jakością od pozostałych komponentów. Grę wraz z dodatkiem Najeźdźcy z dalekich krain można kupić w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 399,95 zł.

Dostawa gier oraz rozszerzeń zakupionych w przedsprzedaży planowana jest na kwiecień/maj 2017 r.

O tym, że Scythe to fenomen fani planszówek wiedzą już od dawna. W tym roku przekonają się o tym także miłośnicy gier na urządzenia mobilne. Trwają prace nad cyfrową edycją gry. W 2018 roku ukaże się natomiast na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz na PC-tach gra IronHarvest – osadzona w uniwersum 1920+.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.