konkursy,  wszystkie

Trzecie urodziny Planszówek we dwoje – rozwiązanie konkursu #1

https://planszowkiwedwoje.pl/2017/01/trzecie-urodziny-planszowek-we-dwoje_30.html

To był dla nas najtrudniejszy konkurs ze wszystkich! Nie chodzi nawet o liczbę zgłoszeń, a sposób ich oceniania. Dostaliśmy na przykład wiadomości, w których dwa zdjęcia świetnie pasowały do podanych gier, a pozostałe nie trafiały do nas w ogóle. Po dwóch godzinach pracy udało się nam wybrać zwycięzców. Często sytuacja sprowadzała się do porównywania poszczególnych zdjęć i dyskusji, które bardziej pasuje do danego tytułu. W końcu zdecydowaliśmy, że nagrodzone zostaną trzy osoby. W dalszej części wpisu znajdziecie nazwiska zwycięzców oraz fotki podesłane przez osobę, która zajęła pierwsze miejsce.

Trzecie miejsce i Zaginione dziedzictwo trafia do Huberta (hubert567@…)! 

Drugie miejsce i Zaginione dziedzictwo zgarnął Apoloniusz Laks!

Pierwsze miejsce i grę Terra otrzymuje Anna Witakowska!

Laureatów prosimy o podesłanie nam adresów do wysyłki nagród.

Poniżej zdjęcia przesłane przez Annę, które według nas utrzymały dość równy poziom klimatu i na punkty sumarycznie pokonały konkurentów. Kliknięcie na fotkę otworzy w nowej karcie stronę źródłową, z której pochodzi zdjęcie.

www.smartage.pl/lunch-atop-a-skyscraper-historia-slynnego-zdjecia/

Skaliste, zalesione wzgórza z twierdzą na jednym z nich doskonale pasują do Simurgha i jego planszy! Brakuje tylko jakiegoś smoka przelatującego między nimi.

http://www.smartage.pl/lunch-atop-a-skyscraper-historia-slynnego-zdjecia/

Zdjęcia zrobione przez Charlesa C. Ebbetsa trafiły do wielu Waszych zgłoszeń. Budowa Nowego Jorku z perspektywy pracujących na wysokości robotników bez wątpienia ma swój urok i wpisuje się w tematykę Nowego Jorku 1901.

http://www.allposters.com/-sp/Tunisian-Bedouins-Demonstrate-Their-Riding-Skills-During-the-36th-Sahara-Festival-of-Douz-Posters_i3857973_.htm

Gdyby to były wielbłądy! Zdjęcie do Pięciu klanów miało ogromną konkurencję i raczej było wiezione na grzbietach trzech kolejnych fotek.

http://fakty.interia.pl/nauka/news-w-drodze-mlecznej-sa-miliardy-planet-ziemiopodobnych,nId,914257

Według Anny to R2-D2 na tle galaktyki, ale ja widzę tam działo jonowe wymierzone w przestrzeń. Może i mało w tym Carcassonne’a, ale za to widać Star Wars. O ile fotki przedstawiające rozgwieżdżone niebo przewijały się w wielu zgłoszeniach, to ta wyróżniała się na ich tle.

https://planszowkiwedwoje.pl/2014/03/gornicto-nowej-poudniowej-walii.html

Wiertła, skały, minerały, czyli kopanie pod powierzchnią Marsa. W przypadku tej gry praktycznie wszyscy wykazali się niezłą wyobraźnią i walka była naprawdę zażarta.

http://tetraforum.pl/aktualnoci/731-selex-es-dostarczy-system-tetra-dla-australijskiej-kopalni-rudy-zelaza.html

Terraformacja Marsa w toku. Ciężarówki dowożą pewnie zdatną do upraw ziemię z promów kosmicznych, a tle widać już nawet pierwsze rośliny. Jest klimat!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! Nie przegapcie następnego, w którym ponownie będzie szansa na zgarnięcie Terry!

Sponsorem nagród w konkursie jest wydawnictwo Bard!

http://wydawnictwo.bard.pl/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.