planszówkowe newsy,  wszystkie

Geek Me Up – t-shirty dla graczy od graczy
[informacja prasowa]

https://planszowkiwedwoje.pl/2017/09/geek-me-up-t-shirty-dla-graczy-od.html

Z tej strony Bartek Cieślak i Radek Jarosz. Piszemy do Was, by poinformować o naszej inicjatywie na rynku gier planszowych. Nie jesteśmy kolejnym wydawnictwem, nie tworzymy też żadnych insertów czy innych zmyślnych dodatków do ulubionych gier. To wszystko już jest. Czego nie ma, a przynajmniej nie w takiej formie, jaką sami byśmy chcieli widzieć, to koszulki dla graczy. Chociaż „koszulki” kojarzą się głównie z plastikową ochroną na karty, więc może będziemy trzymać się terminu t-shirty.

Ja sam – Bartek – jestem graczem i geekiem, którego szafa wypełniona jest t-shirtami z najróżniejszymi wzorami… ale żadna z nich nie ma nic wspólnego z grami planszowymi. Wielokrotnie szukałem takich wzorów chcąc wyrazić siebie i swoją miłość do planszówek, ale to, co rynek oferuje w tym temacie, niestety nie spełniało moich oczekiwań. Wrzucony meeple czy kostka lub inne hasełko o grach niekoniecznie sprawia, że to od razu t-shirt dla gracza. Przynajmniej nie dla mnie.

Zaproponowałem więc współpracę mojemu przyjacielowi. Ja odpowiadam za wzory, które chciałbym nosić i które jestem pewien, że spodobają się i Wam, a Radek całe przedsięwzięcie trzyma w kupie, by dostarczyć Wam najwyższej jakości koszulki, które pojawiły się w mojej głowie. Nasza pasja do gier planszowych znajdzie odwzorowanie w naszych t-shirtach.

Chcemy, żeby nasz produkt zapełnił lukę na rynku t-shirtów dla fanów gier planszowych, którzy naszym zdaniem przez lata byli ignorowani. Rynek prężnie rozwija się w wielu kierunkach, ale ten pozostał w blokach startowych. Nasze wzory projektowane są przez graczy dla graczy, a za ich wykonanie odpowiada znany w planszówkowym świecie Mihajlo „The Mico” Dimitrievski, autor grafik do takich gier jak „Najeźdźcy z Północy”, „Cavern Tavern” czy cała seria Valerii („Valeria: Karciane Królestwa”, „Villages of Valeria” i „Quests of Valeria”).

Ponieważ jesteśmy zwykłymi graczami, którzy postanowili dać ludziom takim jak my produkt, na który zasłużyli, chcemy wejść na rynek dzięki akcji na Wspieram.to. Na początek zaproponujemy trzy wzory, które znajdziecie w załączniku oraz koszulkę z naszym logo – również autorstwa The Mico. W trakcie kampanii mamy nadzieję odblokować jeszcze przynajmniej trzy kolejne wzory, a także wspólnie z graczami stworzyć kolejny. Naszym hasłem przewodnim jest „od graczy dla graczy”, dlatego też Wspieram.to będzie świetną okazją, by w naszych dalszych działaniach uwzględniać potrzeby planszówkowiczów. Startujemy już we wrześniu, trzymajcie więc kciuki!

Zapraszamy też na naszego Facebooka, gdzie pojawiać się będą wszystkie ważne informacje, a także na Instagrama, który będzie bardziej lifestyle’owy niż firmowy 😉

W skrócie (czyli TL:DR):

Kto? Geek Me Up!

Co? T-shirty dla fanów gier planszowych. Najwyższa jakość (100% bawełny, gramatura 150g, druk cyfrowy DTG – o wiele lepszy niż sitodruk) i unikalne wzory (autorstwa The Mico).

Jak i kiedy? Ruszamy z kampanią na wspieram.to już we wrześniu! (o ile nie wydarzy się nic nieprzewidzianego)

Ile? Na początku zaoferujemy trzy wzory i nasze logo jako czwarty. Mamy już jednak kilka następnych w głowie, które będą do odblokowania w kolejnych progach.

2 komentarze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.