planszówkowe newsy,  wszystkie

Dodatek do gry Boss Monster! Czy to już koniec bohaterów? [informacja prasowa]

https://www.planszowkiwedwoje.pl/2017/11/dodatek-do-gry-boss-monster-czy-to-juz.html

Sytuacja jest poważna. Sprawozdania dziennikarzy mówią jednoznacznie – statek obcych rozbił się w Arkadii! „Twarde lądowanie” sprawiło, że w pikselowym świecie Boss Monstera zawrzało. Ufolodzy głowią się: czy to początek kłopotów na szerszą skalę, czy bohaterowie zdołają odeprzeć zmasowany atak mocarnych bossów z kosmosu?

„Twarde lądowanie” to rozszerzenie do „Boss Monstera”, gry karcianej, w której gracze wcielają się w czarne charaktery rodem z retro gier wideo – bossów i za pomocą przemyślnych pułapek walczą z zacnymi bohaterami. Dodatek wprowadza do gry nowy rodzaj skarbu – artefakt obcych oraz nowych bohaterów, którzy pragną go zdobyć. Co ważne, pozwala zwiększyć maksymalną liczbę graczy z czterech do pięciu lub sześciu. Można go wykorzystać grając zarówno w tytuł „Boss Monster”, jak i w „Boss Monster. Następny poziom.” Karty, utrzymane w charakterystycznym, pikselowym stylu, pełne są zabawnych odniesień do popkultury.

Dodatek ukazał się pod koniec października (można go było po raz pierwszy zobaczyć na Targach Książki w Krakowie). Właśnie trafia na sklepowe półki.


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.