planszówkowe newsy

Pyrkon przełożony na 14-16.05.2021 [inf. prasowa]

https://www.planszowkiwedwoje.pl/2020/04/pyrkon-przeozony-na-14-16052021.html

Drodzy Pyrkonowicze!  Rok cyberpunka zamienił nam się w rok apokalipsy. Pandemia koronawirusa wywróciła życie wszystkich do góry nogami. Nie inaczej jest w przypadku Pyrkonu. Pyrkon 2020 miał być wyjątkową imprezą – jubileuszową, podkreślającą 20 fantastycznych wspólnych lat. Mieliśmy w planach nowych gości i prelegentów zaproszonych, z którymi moglibyście się spotkać, nowe atrakcje, które moglibyście przeżyć, w naszych głowach kłębiły się setki marzeń i pomysłów, jak uczynić Pyrkon 2020 najwspanialszym w historii. Jednak życie boleśnie zweryfikowało nasze plany. Drodzy, niestety z wielkim smutkiem i bólem serca, które odczuwa każda osoba zaangażowana w tworzenie Pyrkonu, informujemy Was o tym, że najlepsza impreza w tej części galaktyki odbędzie się dopiero w roku 2021. Decyzja dotycząca przeniesienia festiwalu aż na przyszły rok była najtrudniejszą, jaką przyszło nam podjąć w dwudziestoletniej historii tej imprezy. Nie chcieliśmy Was zwodzić obietnicą organizacji Festiwalu jesienią, bo nikt nie wie, czy wtedy będzie już to możliwe.

Dla każdego organizatora Pyrkon jest bardzo ważny, a dla wielu z Was stanowi niezwykle istotną część życia. Nie jest jednak (i nigdy nie będzie) ważniejszy niż zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich. Dlatego dbając o nie, troszcząc się o życie każdej osoby zaangażowanej w Pyrkon, a także podporządkowując się aktualnym decyzjom administracyjnym, przesuwamy dwudziestą, jubileuszową edycję Festiwalu na 14-16.05.2021. Zrobimy co w naszej mocy, aby dotychczasowe przygotowania do imprezy nie poszły na marne. Oczywiście postaramy się także z całych sił, by jak najwięcej z już ogłoszonych atrakcji programowych odbyło się w przyszłym roku. Doskonale wiemy, że czekaliście na spotkania z gośćmi (podobnie jak i my!), tak jak i oni czekali na spotkania z Wami. Pracujemy w tej chwili nad różnymi działaniami online, o których – mamy nadzieję – będziemy mogli Was poinformować już wkrótce! Pozostajemy z Wami w kontakcie i postaramy się jak najbardziej umilić Wam czas oczekiwania na jubileuszową edycję Festiwalu.

W tym miejscu musimy być jednak z Wami całkowicie szczerzy. Bez Waszej pomocy Pyrkon może nie przetrwać do kolejnego roku. W tych trudnych czasach wiele instytucji, wydarzeń i firm znalazło się w niezwykle trudnym położeniu. Pyrkon jest jedną z nich. Przełożenie imprezy na kolejny rok ma dla nas taką konsekwencję, że nie jesteśmy w stanie odzyskać dużej części pieniędzy, które wydaliśmy na przygotowanie Pyrkonu 2020. A przecież teraz musimy ponieść koszty przygotowania Pyrkonu 2021. Dlatego teraz każdy z Was może przywdziać pelerynę i zostać pyrkonowym superbohaterem. Zatrzymajcie zakupione bilety, gdyż zachowają one ważność i pozwolą przetrwać Pyrkonowi do 2021 roku! Niedługo też uruchomimy sprzedaż biletów na edycję 2021.

Tych z Was, którzy nie mają jeszcze biletów, będziemy zachęcali do ich zakupu. Kupując bilet, przyczynicie się do tego, aby Fantastyczne Miejsce Spotkań przetrwało. Nie pozwólcie zniknąć mu z mapy Polski. Prawdziwą siłą Pyrkonu jesteście Wy. Dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu będziemy mogli wszyscy ponownie się spotkać i pokazać, że nie ma lepszego miejsca na świecie niż Pyrkon!Będziemy znowu wspólnie śpiewać piosenki z Disneya, tańczyć Belgijkę na targowych chodnikach i krzyczeć, że zaraz będzie ciemno. Albo w oczekiwaniu na prelekcje nawiązywać nowe przyjaźnie, bo ktoś do kogoś zagada i rozpocznie się wciągająca, fantastyczna rozmowa. A przede wszystkim będziemy zdobywać cenne wspomnienia, śmiać się i kochać fantastykę. Jeżeli Pyrkon jest Wam bliski, nie wyobrażacie sobie, że edycja 2019 miałby być ostatnią w historii, zjednoczmy się w tych trudnych czasach. Pokażcie siłę społeczności Pyrkonowiczów! Tymczasem trzymajcie się wszyscy dzielnie, dbajcie o siebie i swoje otoczenie. Zbierajcie manę do pracy i zabawy w przyszłości. Widzimy się wszyscy na Pyrkonie 2021!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.