konkursy

Mapa Wybrzeża Mieczy – konkurs [zakończony]

https://www.planszowkiwedwoje.pl/2020/06/mapa-wybrzeza-mieczy-konkurs.html
Żaden poszukiwacz przygód nie powinien przemierzać Wybrzeża Mieczy bez mapy! W przeciwnym razie może się zgubić, wejść nie do tego lasu i, broń Tyrze, natknąć się na potwory! Tak, zgadliście, nagrodą w konkursie jest mapa Wybrzeża Mieczy wydrukowana przez Rare Printed Gear.

ZADANIE:

 • Opisz ciekawą scenerię do sceny walki/spotkania losowego z
  przeciwnikami w świecie fantasy, którą można by przekształcić na mapę bitewną.
  Opis
  powinien zawierać do 2000 znaków ze spacjami.
Przykład, sztampowy i mało ciekawy:
Sceneria to leśna droga, mało uczęszczana i częściowo zarośnięta już trawą i krzakami. Droga położona jest w wąskim (ze 3-4 metry) wąwozie, a z obu stron otoczona jest wysokimi na 2 metry klifami. Na środku drogi stoi zniszczony, porośnięty mchem wóz, przed nim leży stare, zwalone drzewo. Widocznie kiedyś ktoś postanowił zasadzić się na transportujący
kosztowności wóz. Do tego po ostatnim deszczu nawierzchnia to właściwie błoto, w którym grzęzną stopy bohaterów.
I tak dalej…
 • Zwycięski pomysł zostanie opublikowany na blogu Planszówki we dwoje. Wasze dane posłużą jedynie w celach konkursowych czyli do ogłoszenia wyników i przesłania nagrody.

Termin:

 • do końca piątku, 3 lipca 2020 roku

Zwycięzca:

 • osoba, której opis będzie wg nas prezentował się najciekawiej

Nagroda:

 • mapa Wybrzeża Mieczy w rozmiarze ok 50×70 cm, wydrukowana przez Rare Printed Gear
(jest to mapa zaktualizowana przez jednego z użytkowników Reddita, na którą
dodano niektóre miejscowości, do tego zawierająca miasteczko Saltmarsh*)
*
zgodnie z kanonem Saltmarsh leży w świecie Greyhawk, jednak przygoda do DnD Ghosts of Saltmarsh jest skonstruowana tak, że może być rozgrywana w dowolnym świecie – Saltmarsh zostało więc na mapie Wybrzeża Mieczy
umieszczone w miejscu, do którego pasuje, w połowie drogi między Waterdeep a Neverwinter (trochę na północ od Leilonu)

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu „Mapa Wybrzeża Mieczy” (dalej: Konkurs) jest redakcja bloga Planszówki we dwoje (planszowkiwedwoje.pl).
 2. Sponsorem nagrody – mapy Wybrzeża Mieczy drukowanej na materiale – jest Rare Printed Gear.
 3. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu przepisów prawa. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Internetu spełniających warunki niniejszego Regulaminu (dalej: Regulamin). Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników (dalej: Uczestnik).
 4. Konkurs nie jest sponsorowany, wspierany, przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności za Konkurs przez każdego uczestnika.
 5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość Regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 6. Jakiekolwiek złamanie Regulaminu oznacza dyskwalifikację z Konkursu.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
 8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 9. Konkurs trwa od momentu opublikowania w dniu 28.06.2020 roku do 03.07.2020 roku, do godziny 23:59.
 10. Zadaniem konkursowym jest opisanie ciekawej scenerii do sceny walki/spotkania losowego z przeciwnikami w świecie fantasy, którą można by przekształcić na mapę bitewną. Opis powinien zawierać do 2000 znaków ze spacjami. Pracę należy przesłać na adres planszowki.we.dwoje@gmail.com.
 11. Przesłane prace nie mogą być wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach.
 12. Zgłaszający musi posiadać pełnię praw autorskich do zgłoszonego utworu oraz musi być jego autorem.
 13. Laureatem konkursu zostanie osoba, której pracę uznamy za najciekawszą, oryginalną i pasującą do tematu Konkursu.
 14. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu Planszówki we dwoje, członkowie ich najbliższych rodzin oraz pracownicy Sponsora.
 15. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania kilku zgłoszeń pod uwagę będzie brane jedynie to otrzymane jako pierwsze.
 16. Uczestnictwo w Konkursie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu. Dane laureata zostaną usunięte po otrzymaniu przez niego nagrody.
 17. Laureat Konkursu zostanie ogłoszony na stronie internetowej Organizatora w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu zakończenia Konkursu.
 18. Laureat zobowiązany jest, w ciągu 7 (siedmiu) dni od publikacji wyników, przesłać swoje dane do wysyłki Organizatorowi w wiadomości e-mail z tego samego adresu, z którego wysłał zgłoszenie.
 19. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od Uczestnika, a zwłaszcza podania błędnych danych.
 20. Nagrody w Konkursie nie można zamienić na inną nagrodę, ani na ekwiwalent pieniężny. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady nagród ani nie udziela gwarancji.

Powodzenia! 

Sponsorem nagrody w konkursie jest Rare Printed Gear. Dziękujemy!
https://rareprintedgear.pl/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.