konkursy

Planszówkowy zamek – konkurs zakończony

Zamek niedawno doczekał się dodruku! To świetna, dwuosobowa gra kafelkowa! Wraz z dodrukiem światło dzienne ujrzała wieść, że w polskiej wersji ukaże się też dodatek Sokół! Planowana data wydania rozszerzenia to początek 2022 roku.

Zbliżający się dodatek jest więc doskonałą okazją do powalczenia o podstawową wersję gry, jeśli jeszcze jej nie posiadacie.

Zadanie:

 • zrób zdjęcie nawiązujące do tematu konkursu (Planszówkowy zamek) i prześlij na adres e-mail: planszowki.we.dwoje@gmail.com;
 • temat można zinterpretować dowolnie, ważne, by zdjęcie nawiązywało zarówno do planszówek, jak i do zamku (niekoniecznie do gry Zamek).

Termin:

 • konkurs trwa od 7.08.2021 roku do 11.08.2021 roku, do godziny 23:59.

Laureatka/Laureat:

 • dwie osoby, autorzy najlepszych prac, oceniając pod uwagę weźmiemy pomysł, wykonanie, dopasowanie do tematu konkursu

Nagroda:

Sponsorem nagród jest wydawnictwo Nasza Księgarnia!

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu „Planszówkowy zamek” (dalej: Konkurs) jest redakcja bloga Planszówki we dwoje (planszowkiwedwoje.pl).
 2. Sponsorem nagrody – dwóch egzemplarzy gry Zamek – jest wydawnictwo Nasza Księgarnia.
 3. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu przepisów prawa. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Internetu spełniających warunki niniejszego Regulaminu (dalej: Regulamin). Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników (dalej: Uczestnik).
 4. Konkurs nie jest sponsorowany, wspierany, przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności za Konkurs przez każdego uczestnika.
 5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość Regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 6. Jakiekolwiek złamanie Regulaminu oznacza dyskwalifikację z Konkursu.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
 8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 9. Konkurs trwa od momentu opublikowania w dniu 7.08.2021 roku do 11.08.2021 roku, do godziny 23:59.
 10. Zadaniem konkursowym jest zrobienie zdjęcia nawiązującego do tematu konkursu („Planszówkowy zamek” ) i przesłanie pracy na adres planszowki.we.dwoje@gmail.com.
 11. Przesłane prace nie mogą być wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach.
 12. Zgłaszający musi posiadać pełnię praw autorskich do zgłoszonego utworu oraz musi być jego autorem.
 13. Laureatem konkursu zostanie osoba, której pracę uznamy za najlepiej wykonaną, najciekawszą, oryginalną i pasującą do tematu Konkursu.
 14. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu Planszówki we dwoje, członkowie ich najbliższych rodzin oraz pracownicy Sponsora.
 15. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania kilku zgłoszeń pod uwagę będzie brane jedynie to otrzymane jako pierwsze.
 16. Uczestnictwo w Konkursie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu. Dane laureata zostaną przekazane Sponsorowi w celu wysyłki nagrody i usunięte przez Organizatora po otrzymaniu przez Laureata nagrody.
 17. Laureat Konkursu zostanie ogłoszony na stronie internetowej Organizatora w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu zakończenia Konkursu.
 18. Laureat zobowiązany jest, w ciągu 7 (siedmiu) dni od publikacji wyników, przesłać swoje dane do wysyłki Organizatorowi w wiadomości e-mail z tego samego adresu, z którego wysłał zgłoszenie.
 19. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od Uczestnika, a zwłaszcza podania błędnych danych.
 20. Nagrody w Konkursie nie można zamienić na inną nagrodę, ani na ekwiwalent pieniężny. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady nagród ani nie udziela gwarancji.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.