konkursy

Konkurs z wydawnictwem Rebel – zakończony

Mamy dla Was kolejną zabawę na Dzień Gier Planszowych, tym razem przygotowaną z wydawnictwem Rebel.pl! We wpisie znajdziecie szczegóły zabawy, a sam konkurs odbywa się na naszym fanpage’u na Facebooku! Do zgarnięcia BIG BOX Zamków Burgundii, Herbatka dla dwojga oraz kilka kodów na -20% na gry Rebela w ich sklepie.

Zadanie:

Termin:

 • konkurs trwa od publikacji na fanpage’u 10.10.2021 roku do 10.10.2021 roku, do godziny 23:59

Laureatka/Laureat:

 • nagroda główna: autor najciekawszego, wybranego przez nas zdjęcia;
 • pocieszenia: autor drugiego najciekawszego, wybranego przez nas zdjęcia;
 • dodatkowa: pierwsza osoba, która napisze komentarz wyrażający chęć otrzymania kodu o godzinie: 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00 (dla każdej po 1 kodzie)

Nagroda:

 • główna: BIG BOX Zamki Burgundii
 • pocieszenia: Herbatka dla dwojga
 • dodatkowa: kod na -20% na gry Rebela w sklepie wydawnictwa (ważny do końca października, łącznie 5 kodów)

Sponsorem nagród jest wydawnictwo REBEL!

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu (zwanego dalej „Konkursem”) jest blog Planszówki we dwoje (zwany dalej „Organizatorem”).
 2. Fundatorem nagrody jest wydawnictwo REBEL (zwane dalej „Fundatorem”).
 3. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu przepisów prawa. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Internetu spełniających warunki niniejszego Regulaminu (dalej: Regulamin). Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników (dalej: Uczestnik).
 4. Konkurs nie jest sponsorowany, wspierany, przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności za Konkurs przez każdego uczestnika.
 5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość Regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 6. Jakiekolwiek złamanie Regulaminu oznacza dyskwalifikację z Konkursu.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
 8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 9. Konkurs trwa od momentu opublikowania w dniu 10.10.2021 roku do 10.10.2021 roku, do godziny 23:59 włącznie.
 10. Zadaniem konkursowym jest zrobienie zdjęcia nawiązującego ukazującego, jak spędzasz Dzień Gier Planszowych i opublikowanie go pod postem konkursowym na fanpage’u Planszówki we dwoje.
 11. Przesłane prace nie mogą być publikowane ani nagradzane w innych konkursach.
 12. Zgłaszający musi posiadać pełnię praw autorskich do zgłoszonego utworu oraz musi być jego autorem.
 13. Laureatem konkursu (nagroda główna i pocieszenia) zostaną osoby, których prace uznamy za najciekawsze. Laureatem konkursu (nagrody dodatkowe) zostaną osoby, które jako pierwsze wyrażą chęć otrzymania nagrody dodatkowej o godzinach: 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00.
 14. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu Planszówki we dwoje, członkowie ich najbliższych rodzin oraz pracownicy Fundatora.
 15. Jedna osoba może wysłać do pięciu zgłoszeń.
 16. Uczestnictwo w Konkursie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu. Dane laureata zostaną przekazane Fundatorowi w celu wysyłki nagrody.
 17. Laureat Konkursu zostanie ogłoszony na stronie internetowej Organizatora w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu zakończenia Konkursu.
 18. Laureat zobowiązany jest, w ciągu 7 (siedmiu) dni od publikacji wyników, przesłać swoje dane do wysyłki Organizatorowi w wiadomości na Facebooku z tego samego konta, z którego wysłał zgłoszenie.
 19. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od Uczestnika, a zwłaszcza podania błędnych danych.
 20. Nagrody w Konkursie nie można zamienić na inną nagrodę, ani na ekwiwalent pieniężny. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady nagród ani nie udziela gwarancji.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.