konkursy

Dzień Gier Planszowych 2022 – konkurs wyniki

10 października przypada najważniejsze planszówkowe święto, czyli Dzień Gier Planszowych. Z tej okazji wraz z Rebelem przygotowaliśmy dla Was konkurs! Dzień Gier Planszowych + Planszówki we dwoje = ? Szczegóły we wpisie!

Więcej informacji o Dniu Gier Planszowych znajdziecie na dziengierplanszowych.pl

Zwycięzcy:

Nagroda główna: 7 Cudów Świata: Pojedynek – Asia P. za rozgrywkę w ekstremalnych okolicznościach.

Kody rabatowe do Rebela: Dariusz Sz. za doskonałą organizację rozgrywki; Tomasz K. za planszówkowe rymowanie i w Arnaka granie; Jan N. za stosowanie alternatywnych metod na podgrzanie atmosfery; Krzysztof K. za szkolenie młodego pokolenia planszówkowiczów; Jarosław S. za rozszerzanie planszówkowych horyzontów.

Dziękujemy za udział w konkursie! Prosimy laureatów o kontakt poprzez nasz fanpage!

Zadanie:

Termin:

 • konkurs trwa od 7.10.2022 roku do 11.10.2022 roku, do godziny 23:59.

Laureatka/Laureat:

 • autor/-ka najciekawszego zdjęcia, oceniając pod uwagę weźmiemy pomysłowość, dopasowanie do tematu konkursu.

Nagroda:

 • gra planszowa 7 Cudów Świata: Pojedynek wydana przez Rebela;
 • 5 kodów zniżkowych do sklepu rebel.pl, -15% na gry Rebela w magazynie do końca listopada (bez przedsprzedaży, pakietów i przecenionych gier)

Sponsorem nagród jest wydawnictwo Rebel!

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu „Dzień Gier Planszowych 2022” (dalej: Konkurs) jest redakcja bloga Planszówki we dwoje (planszowkiwedwoje.pl).
 2. Sponsorem nagrody – egzemplarza gry 7 Cudów Świata: Pojedynek oraz kodów zniżkowych do sklepu rebel.pl – jest wydawnictwo Rebel.
 3. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu przepisów prawa. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Internetu spełniających warunki niniejszego Regulaminu (dalej: Regulamin). Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników (dalej: Uczestnik).
 4. Konkurs nie jest sponsorowany, wspierany, przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności za Konkurs przez każdego uczestnika.
 5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość Regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 6. Jakiekolwiek złamanie Regulaminu oznacza dyskwalifikację z Konkursu.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
 8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 9. Konkurs trwa od momentu opublikowania w dniu 7.10.2022 roku do 11.10.2022 roku, do godziny 23:59.
 10. Zadaniem konkursowym jest zrobienie zdjęcia, na którym autor świętuje Dzień Gier Planszowych grając we dwoje i zamieszczenie go w komentarzu pod postem konkursowym.
 11. Zgłaszający musi posiadać pełnię praw autorskich do zgłoszonego utworu oraz musi być jego autorem.
 12. Laureatem konkursu zostanie osoba, której pracę uznamy za najciekawszą, oryginalną i pasującą do tematu Konkursu.
 13. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu Planszówki we dwoje, członkowie ich najbliższych rodzin oraz pracownicy Sponsora.
 14. Jedna osoba może wysłać maksymalnie 2 zgłoszenia. W przypadku przesłania kilku zgłoszeń tylko jedno z nich będzie mogło zdobyć nagrodę.
 15. Uczestnictwo w Konkursie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu. Dane laureata zostaną przekazane Sponsorowi w celu wysyłki nagrody i usunięte przez Organizatora po otrzymaniu przez Laureata nagrody.
 16. Laureat Konkursu zostanie ogłoszony na stronie internetowej Organizatora w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu zakończenia Konkursu.
 17. Laureat zobowiązany jest, w ciągu 7 (siedmiu) dni od publikacji wyników, przesłać swoje dane do wysyłki Organizatorowi w wiadomości na Facebooku z tego samego konta, z którego wysłał zgłoszenie.
 18. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od Uczestnika, a zwłaszcza podania błędnych danych.
 19. Nagrody w Konkursie nie można zamienić na inną nagrodę, ani na ekwiwalent pieniężny. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady nagród ani nie udziela gwarancji.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.