planszówkowe newsy,  wszystkie

TOP Kitchen na Wspieram.to!

https://planszowkiwedwoje.pl/2016/09/top-kitchen-na-wspieramto.html Wystartowała kampania kulinarnej gry TOP Kitchen na portalu wspieram.to. Wśród nagród dla wpłacających można znaleźć samą planszówkę oraz parę ciekawych dodatków. Kampania potrwa do 12 października, a celem podstawowym jest uzbieranie 30 000 zł. Zobaczcie co to za gra, w jakich cenach ją dostaniecie i jakie dodatki przygotowali autorzy projektu.

Każdy może zostać szefem kuchni!

TOP Kitchen to gra planszowa o gotowaniu, zarządzaniu kuchnią i menu w eleganckich restauracjach przeznaczona dla od 2 do 4 osób. Gracze wcielają się w szefów kuchni i rywalizują pomiędzy sobą o to, kto zdobędzie większy prestiż. W tym celu tworzą wykwintne dania i kupują niezbędne składniki oraz przyprawy w emocjonującej walce o jak najlepsze ceny.

Gracze, wyposażeni w produkty oraz przydatne ulepszenia kuchenne, przystępują do gotowania potraw z napływających zamówień. Szykowanie dań odbywa się poprzez radosne rzucanie kośćmi i modyfikowanie wyników. Dzięki talii kart akcji szefowie mogą zagrywać natychmiastowe bonusy, psuć szyki przeciwnikowi incydentami, rozbudowywać zaplecze kuchni czy inwestować karty dla późniejszych zysków. Chef z największą liczbą zdobytych punktów prestiżu wygrywa.

Nagrody dla wspierających

Wśród nagród dla wspierających znajdziecie pakiet z grą za 135 zł – early bird z niższą ceną obowiązuje do 19.09, do godz. 12:00. Po tym czasie odblokowane zostaną nagrody za 144 zł (limitowana dla 30 osób) oraz za 149 zł (cena do końca kampanii). Kupując TOP Kitchen na wspieram.to można zaoszczędzić od 25 do 45 zł w porównaniu do przewidywanych cen sklepowych.

Ponadto autorzy projektu przewidzieli nagrody w postaci praktycznych, uniwersalnych podstawek na karty – za 25 zł otrzymacie zestaw czterech przezroczystych podstawek akrylowych. Ciekawym gadżetem jest także fartuch kuchenny z logo TOP Kitchen – coś w sam raz dla miłośników gotowania.

Wspierajcie

Nawet jeśli TOP Kitchen to nie Wasz temat, to możecie wesprzeć autorów w realizacji pomysłu wybierając praktyczne nagrody lub dokonując symbolicznej wpłaty 10 zł i w ten sposób okazując wsparcie. To polski niezależny autorski projekt, to czy dostanie swoją szansę jest w Waszych rękach.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.