planszówkowe newsy,  wszystkie

Debiut wydawnictwa Imagine Realm

https://planszowkiwedwoje.pl/2017/02/debiut-wydawnictwa-imagine-realm.html Pierwsza produkcja wydawnictwa Imagine Realm, gra Wieże Magów, trafiła właśnie do sklepów. Jest to debiut wydawcy z Opola, a jego realizacja była możliwa dzięki wsparciu uzyskanym poprzez portal Wspieram.to i zaangażowaniu wielu wspierających. 

Imagine Realm rozpoczęło działalność w listopadzie ubiegłego roku, stawiając na produkcje własne, tworzone od podstaw w Polsce. Debiutancki tytuł jest autorskim projektem Jarosława Bilińskiego przy udziale ilustratorów Ludwika Łukaszewskiego oraz Radosława Jaszczuka, a jego wydanie było zaplanowane na luty 2017 r. Misją wydawnictwa jest dostarczenie graczom ciekawej i angażującej rozrywki dla początkujących i doświadczonych graczy.

 

Zrealizowanie pierwszego wydania rodzinnej gry planszowej jest ważnym krokiem dla Imagine Realm, i wydawca zapowiada pracę nad kolejnymi tytułami jeszcze w tym roku, których prototypy będą prezentowane na nadchodzących imprezach związanych z grami planszowymi na terenie całego kraju. Postępy w pracach nad kolejnymi grami wydawnictwa można śledzić na jego fanpage’u.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.