konkursy,  wszystkie

Trzecie urodziny Planszówek we dwoje – rozwiązanie konkursów 2 i 3

https://planszowkiwedwoje.pl/2017/02/trzecie-urodziny-planszowek-we-dwoje.html

Trochę nam to zajęło, ale mamy już rozwiązanie dwóch konkursów urodzinowych! W pierwszym z nich zadaniem było przedstawienie pomysłu na grę planszową na podstawie książki, filmu, serialu, miejsca itd., drugi polegał na odgadnięciu liczby elementów z naszej konkursowej miski.

Konkurs # 2 (Ambicja)

Spośród wielu ciekawych pomysłów na gry musieliśmy wybrać niestety tylko jeden. Jako że nie mogliśmy się dogadać (byłem fanem strategii o początkach państwa Piastów), to spór rozstrzygnęło wydawnictwo GFP, które stanęło po stronie Kasi. Tym samym nagroda – Ambicja, dodatek do gry Roll for the Galaxy – trafi do Janka Millera i jego pomysłu na grę w świecie serialu Narcos.

Konkurs #3 (Terra)

Rozrzut wśród odpowiedzi był naprawdę spory, od 64 do 531! Większość osób nie doceniła rozmiarów naszej miski i mocno zaniżała schowaną w niej liczbę elementów. Kilka zgłoszeń przestrzeliło w drugą stronę. Nikomu nie udało się odgadnąć prawidłowej odpowiedzi, a w misce znajdowało się 349 elementów. Najbliżej strzelił Sebastian Z., podając liczbę 345 i to do niego trafi Terra.

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom! 

Sponsorem nagrody w konkursie nr 2 jest wydawnictwo Games Factory Publishing!

Sponsorem nagrody w konkursie nr 3 jest wydawnictwo Bard!

http://www.gamesfactory.pl/
http://wydawnictwo.bard.pl/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.