planszówkowe newsy,  wszystkie

Vikings Gone Wild na Wspieram.to!

https://planszowkiwedwoje.pl/2017/02/vikings-gone-wild-na-wspieramto.html

Na platformie Wspieram.to ruszyła zbiórka na wydanie gry Vikings Gone Wild, trzynastej kampanii wydawniczej Games Factory Publishing.

Gra jest adaptacją popularnej wersji przeglądarkowej, zachowując jej unikalny design, wszystko dzięki Mateuszowi Komadzie – twórcy oryginalnej grafiki.

 

Vikings Gone Wild to zabawna i szybka gra z mechaniką budowania talii – deckbuilding i zarządzania surowcami, dzięki której poczujesz się jak wódz klanu wikingów, aby pokonać przeciwników i pokazać bogom, że jesteś najlepszy! 

 

Gra posiada świetną, komiksową kreskę, która oddaje klimat tego, co dzieje się na stole. Za karty płacisz piwem i sztabami złota, a Twoi wojownicy wyglądają jak wyciągnięci z przygód Asteriksa i Obeliksa.

Gra przeznaczona jest dla dwóch do czterech graczy w wieku powyżej 12 lat, a czas rozgrywki to 45 do 90 minut. Wsparcia w kampanii zaczynają się od 119 złotych za kompletną grę dla tych, którzy wesprą projekt jako pierwsi, podczas gdy sugerowana cena detaliczna to 169,90 złotych.

Więcej szczegółów na temat zbiórki, wyglądu gry, oraz celów znajdziecie na stronie akcji. Instrukcja, w zaawansowanej fazie przygotowania, jest już dostępna do pobrania pod tym adresem. Nie jest to jeszcze wersja ostateczna! 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.