planszówkowe newsy,  wszystkie

Timeline o Polsce!

https://planszowkiwedwoje.pl/2016/09/timeline-o-polsce.html Czy wiesz, że spinacz biurowy wynalazł Polak? A może jesteś w stanie odgadnąć datę tego wydarzenia? Pamiętasz, kiedy Polska odzyskała niepodległość? Jak myślisz, co zbudowano wcześniej: Bazylikę Mariacką w Gdańsku czy kopalnię soli w Wieliczce? Wybierz jedną z posiadanych w ręku kart i zdecyduj, czy prezentowane przez nią wydarzenie miało miejsce przed tym, które leży już na stole, czy po nim. Następnie odwróć kartę i sprawdź, czy masz rację! Nie musisz znać żadnych dat i wydarzeń, wystarczy dedukcja i trochę szczęścia.

Gra Timeline: Polska należy do bestsellerowej serii gier, które podbiły cały świat, ale karty znajdujące się w tej wersji, dotyczą tylko wydarzeń z Polski. Z grą Timeline: Polska historia okazuje się być nie tylko ciekawa, ale wręcz fascynująca! Poznaj niezwykłe wydarzenia z historii naszego kraju, z których możemy być dumni.

Timeline: Polska to idealny sposób na naukę przez zabawę. Gracze nawet nie zorientują się, jak wiele zostanie im w głowach już po pierwszej, krótkiej rozgrywce. Gra jest idealnym narzędziem do wykorzystania przy nauce historii, ale też świetnym sposobem na integrację grupy.

Nowy Timeline zawiera 110 kart oraz instrukcję, wszystko to zamknięte w solidnym metalowym pudełku. Karty z Timeline’a: Polski można łączyć z innymi wersjami!

Kluczowe elementy:

  • nie wymaga znajomości historii;
  • proste zasady przystępne dla każdego;
  • uniwersalny temat, gra nadająca się do zagrania w dowolnym towarzystwie;zawiera nie tylko znane wydarzenia historyczne, ale też wiele nieznanych ciekawostek.

Premiera już 3 października 2016!

Więcej informacjina stronie wydawnictwa Rebel.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.