konkursy,  wszystkie

Światowy Dzień Scrabble – rozwiązanie konkursu

https://planszowkiwedwoje.pl/2017/04/swiatowy-dzien-scrabble-rozwiazanie.html

Zaskoczyliście nas! Przed konkursem przygotowałem sobie listę tytułów, które sam znalazłem i okazało się, że spora część z Was była bardziej dociekliwa! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, postaramy się, by różnego rodzaju konkursy gościły u nas trochę częściej. Teraz możecie powalczyć o grę Boss Monster: Następny poziom! A do kogo trafią Scrabble?

Układanie literek to nie tylko znajomość słownika, ale też spostrzegawczość i wykorzystywanie nadarzających się okazji. Laureat nie poprzestał na grach recenzowanych na blogu, poszukał głębiej i wypisał też tytuły, o których raptem wspominaliśmy czy też pisaliśmy w poradniku świątecznym albo relacjach z imprez! Tym samym zabił nam ćwieka (ćwieka = 12 punktów ;)) i zmusił do dyskusji co z tym fantem zrobić. Wszystkie spośród wymienionych przez niego 58 tytułów spełniały warunki konkursu (składały się z podanych liter, nie zostały znalezione w Planszówkowych wieściach, zapowiedziach i informacjach prasowych). Po dłuższym zastanowieniu postanowiliśmy nie zaliczać tytułów, które były tylko wspomniane, czyli nie doczekały się chociaż kilku zdań na swój temat. W efekcie tego zgłoszenie i tak wyprzedziło następną osobę, wymieniając aż 49 różnych gier.

Scrabble: Original trafią do: 

Przemysława Magiery! 

Gratulujemy dociekliwości i determinacji! Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w zabawie! Pamiętajcie: jeśli tym razem się nie udało, to próbujcie sił w kolejnych konkursach!

Dziękujemy wydawnictwu Mattel za przekazanie gry do konkursu! 

Nowinki ze świata Scrabble możecie śledzić na oficjalnym fanpage’u gry:

https://www.facebook.com/ScrabblePolska/

One Comment

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.