konkursy

Konkurs z TaniaKsiazka.pl – rozwiązanie

Znamy wyniki konkursu organizowanego z księgarnią TaniaKsiazka.pl! Przejrzeliśmy Wasze liczne zgłoszenia i wybraliśmy trzy osoby, do których trafią nagrody. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Królewski Wyścig trafi do …
Romana S. za „ludzkie” podejście do grania z Joanną d’Arc!

Joanna d’Arc postać, która na mnie od dziecka robiła ważenie. Charyzmatyczna młoda kobieta, która odbiła piętno w wojnie stuletniej. Wg bajań, powieści i ballad bez użycia miecz i wbrew męskim zapędom i o dobrym sercu. Jednak jak życie pokazuje nie raz, ci o dobrym sercu dostają po tyłku. i Joanna skończyła jak skończyła..Zagrałbym z nią nie w jakąś mordowitą strategię, ale w coś luzackiego, dla zabawy, by się pośmiać i pobawić. Dość miała spaprane życie, by walczyć ponownie na czyimś stole…

Decipher trafi do…
Krzysztofa S. za rozgrywkę przy dobrym trunku w „Skarb Czarnobrodego” z niesławnym, tytułowym Edwardem Teachem!

Chciałbym zagrać z Edwardem Teach’em. Najlepiej w Escape Room: Skarb Czarnobrodego 🙂 Z takim kapitanem na pokładzie w jednej drużynie nikt by Nam nie podskoczył, od razu bylibyśmy najbardziej znani 😀 Gorzej jeśli gralibyśmy przeciwko… Mogłoby być ciężko, ale dla Edwarda miałbym asa w rękawie. Nigdy by nie odgadł z jakim to czarnym płynem pijemy ten rum podczas rozgrywki, gdy obydwaj depczemy sobie po piętach aby odnaleźć ten Jego zaginiony skarb.

Mezo trafi do…
Asi Kasi M. za historyczną dociekliwość i chęć poznania zasad senetu od samej Nefertari.

Z królową NEFERTARI – cofnęłabym się do samych początków gier planszowych – do starożytnego EGIPTU, by zagrać w ich świętą grę SENET. Dlaczego chciałabym z akurat tą postacią zagrać? Poznałabym w końcu nigdy nieodgadnione zasady gry, będące wielką tajemnicą do dziś! A przecież Senet był tak ważny, że trafiał do wyposażenia grobowego, aby zmarli mogli kontynuować rozgrywki w zaświatach.

Konkurs przygotowany we współpracy z księgarnią Tania Książka!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.