Patroni

Nasze ostatnie zakupy planszówkowe

Podsumowanie kilku naszych ostatnich zakupów planszówkowych z wyjaśnieniem dlaczego sięgnęliśmy po dane tytuły. Do tego garść tytułów, które zaklepaliśmy do recenzji i które będziemy ogrywać, gdy nadajcie ich premiera.

DALSZA CZĘŚĆ WPISU DOSTĘPNA DLA PATRONÓW

Ta treść jest dostępna tylko dla Patronów. Zaloguj się, by wyświetlić zawartość.
Nie masz konta? Zostań Patronem!

2 komentarze

 • Jakub_W

  Ja koniec końców zrezygnowałem z Wieśka na rzecz gry, na którą czekałem od dłuższego czasu czyli Coalitions od Phalanx. Dzisiaj ruszył kickstarter 🙂
  WdP edycja kolekcjonerska też do mnie idzie 🙂 moja żona jest wielką fanką, więc nie obyło się też bez zamówienia druku fanowskich dodatków (Sardynia i Emerald City).

  • Wiktor (Planszówki we dwoje)

   Trochę z Imperial 2030 się kojarzy (a mam złe wspomnienia 😉 ), bardziej się nie wczytuję, bo czerwcowy budżet na zakupy zniknął już kilka dni temu, jednocześnie przebijając poprzednie miesiące w wydatkach na gry i książki (Kasia prowadzi rozpiskę wydatków, ku mojemu ugnębieniu 😀 ). Co do Wieśka, to mam mieszane uczucia, bo liczę, że będzie to fajny tytuł (licencja zasługuje na coś naprawdę super), ale jednak obawiam się, że może być różnie. Mam nadzieję, że Wookie nie da się ponieść sukcesowi i faktycznie przysiądzie do projektu.

   Do nas właśnie dzisiaj dotało 18Chesapeake z tematów kolejowych. Wygląda lepiej, niż się spodziewałem, ale trochę się tej gry boję.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.