planszówkowe newsy,  wszystkie

Tydzień w Galakcie – GoT i Wilki Północy, Ku radości Pana oraz Gra na stół!

https://planszowkiwedwoje.pl/2016/02/tydzien-w-galakcie-gra-na-sto-ku.html
https://planszowkiwedwoje.pl/2016/02/tydzien-w-galakcie-gra-na-sto-ku.html
https://planszowkiwedwoje.pl/2016/02/tydzien-w-galakcie-gra-na-sto-ku.html

Galakta nie próżnuje i przesłała nam kilka informacji z minionego tygodnia. W rozszerzeniu między innymi o nowym kanale na YouTube – Gra na stół! – w którym prezentowane będą gry wydawnictwa, matach i dodatku do karcianej Gry o Tron oraz o mechanice Ku radości Pana. 

Jak zabijać skutecznie – Ku radości Pana

Wydawnictwo Galakta opublikowało na swojej stronie internetowej krótki tekst przybliżający mechanikę nowej gry karcianej Ku radości Pana. Zadaniem graczy jest poprowadzenie zawodów pomponiarskich, w których brutalne, egoistyczne i nie do końca rozgarnięte sługusy Mrocznego Pana będą budować ze swoich ciał wieże, aby rozweselić Pana. W tym celu będą oni wykorzystywać sługusów z różnymi specjalnymi cechami. Na stronie http://galakta.pl/jak-zabijac-skutecznie-ku-radosci-pana/ możecie przeczytać o niektórych cechach, takich jak grubas, ninja, czy kamikaze i jak za ich pomocą można uprzykrzyć życie współgraczom.

Gra na stół!

Galakta rusza z kanałem na YouTube. W pierwszym odcinku serii Gra na stół! Mateusz z Galakty opowiada o najnowszej grze wydawnictwa – Justice League: Hero Dice. Po krótkim przybliżeniu zasad jest też szansa na wygranie kart promo do gry.

Gra o Tron – maty do gry i Wilki Północy

Galakta wysyła do sklepów pierwsze oficjalne maty do Gry o Tron: Gry karcianej. Produkt różni się od dotychczasowych mat spod znaku Fantasy Flight Games tym, że jest dedykowany wyłącznie Grze o Tron – mata optymalnie organizuje przestrzeń gry i jest dogodnie podzielona, wyznaczając miejsce na karty postaci, miejsc, fabuły, talii i stosy odrzuconych i zabitych. Piękne grafiki na dwóch pierwszych matach przedstawiają Daenerys Targaryen i rycerzy stających w szranki podczas Turnieju Namiestnika.


Na stronie wydawnictwa pojawiła się pierwsza zapowiedź polskiej wersji najnowszego dużego rozszerzenia do Gry o Tron: Gry karcianej – Wilków Północy. Nowy dodatek zawiera głównie karty związane fabularnie z rodem Starków, oferując zupełnie nowe rozwiązania taktyczne, słowa kluczowe i cechy. Gracze będą mogli wykorzystać groźne Wilkory i sięgnąć po zwycięstwo z pomocą Rodu Tullych. Nawet sama Zima przychodzi z pomocą Starkom. W pudełku znajduje się także wielu znanych bohaterów w nowej odsłonie: Eddard Stark, Catelyn Stark, Jon Snow, czy Arya Stark, a także istotne postaci, które pojawiają się po raz pierwszy, m. in. Blackfish, czy Rickon Stark. Więcej o dodatku na stronie wydawnictwa.


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.