planszówkowe newsy,  wszystkie

Dinozaury już na Wspieram.to!

https://planszowkiwedwoje.pl/2016/05/dinozaury-juz-na-wspieramto.htmlWydawnictwo Cube Factory of Ideas przypomina, że kampania Wielkiej Wystawy Dinozaurów ruszyła już na portalu Wspieram.to!

Wielka Wystawa Dinozaurów to rodzinna gra strategiczna opowiadająca o paleontologach okresu znanego pod nazwą „Wojna o Kości”. Gracze będą wydobywać skamieliny dinozaurów i rekonstruować z nich szkielety, które trafią na wystawy muzealne. Gra pozwala na pełną dowolność w układaniu kości, co graczom pozwala puścić wodze fantazji. Z drugiej strony, nagradza za tworzenie szkieletów zgodnych z tymi należącymi do prawdziwych gadów.

Okres Wojny o Kości to także czasy podstępów, sabotaży i innych niecnych uczynków, aby tylko przewyższyć konkurencję. I tego elementu nie zabrakło w grze. O ile możliwe jest całkowicie pokojowe podejście do strategii, o tyle trzeba mieć się zawsze na baczności i być gotowym na atak ze strony przeciwnika, a w odpowiednim momencie, samemu wykorzystać okazję.

Liczymy na Wasze wsparcie – dzięki Wam, będziemy mogli wydać grę po polsku, a także uczynić ją piękniejszą, większą, wspanialszą. 

Zbiórka trwa od południa 24.05 do południa 23.06! 

Warto zajrzeć już teraz, gdyż dla najszybszych wspierających przygotowaliśmy szczególną ofertę!

Więcej szczegółów i aktualnych informacji na stronie kampanii oraz wydarzeniu na Facebooku.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.