planszówkowe newsy

Zapowiedzi FoxGames na 2021

FoxGames zaprezentowało swoje plany wydawnicze! Niżej godzinny filmik (materiał zaczyna się na 10:30), a we wpisie wstępne okładki i opisy tytułów!
 

Gry: 

Zombie Teenz Ewolucja (II Q)

Zombie atakują całe miasto! Zbierz 4 składniki i uwarz antidotum, które uratuje świat. Zombie Teenz Evolution to kontynuacja Zombie Kidz Evolution (nr 1 dla dzieci w grze BGG). Jest to samodzielna gra z innym zestawem reguł, więc nie musisz grać w pierwszą grę, aby przejść do drugiej. Zasady są nieco bardziej zaawansowane i będą wymagały nieco bardziej strategicznego myślenia.

Wyspa Fauna (II Q)

Na piękną i spokojną Wyspę Fauna przybyli pierwsi odkrywcy. Gracze wraz z nimi odkrywają ukryte zakątki rajskiej wyspy, obserwują dzikie zwierzęta, a czasem… mityczne stwory. 

 

Decipher (III Q) 

Gracze używają czterech elementów o różnych kształtach do tworzenia i rozwiązywania łamigłówek. W każdej rundzie inny gracz buduje tajne słowo. Inni wiedzą tylko, które fragmenty liter znajdują się w tajnym słowie, i zbierają wskazówki i punkty. 
 

Najlepsza gra o psach (II Q)

Czy lubisz słodkie pieski? Chcesz pogłaskać każdego napotkanego szczeniaka, bo każdy dobry szczeniak zasługuje na czułości? Lubisz fajne gry z piękną grafiką? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek lub wszystkie z tych pytań, jesteś we właściwym miejscu! Najlepsza gra o psach to urocza gra o zebraniu podwórka pełnego psów, które mają wspólny – być jak najbardziej rozkoszne.
 

Santa Monica (III Q)

W Santa Monica próbujesz stworzyć najbardziej atrakcyjne sąsiedztwo w południowej Kalifornii. Czy zdecydujesz się stworzyć spokojną, cichą plażę skupioną na naturze, czy tętniący życiem kurort pełen turystów?

Dragomino (IV Q)

Nadeszła wielka chwila. Zostałeś mianowany „treserem smoków” i masz szansę spotkać te zwierzęta na odległej wyspie. Ale nie jesteś jedynym trenerem wysłanym na te ziemie. Kto z was odkryje najwięcej małych smoków?

 

Cloud City (IV Q)

Rywalizujesz z innymi architektami, aby stworzyć najlepszy projekt urbanistyczny. Rozwijaj swoje miasto za pomocą budynków i podniebnych mostów. Mosty zdobywają głosy rady miejskiej, a im dłuższy most, tym więcej punktów.

Dodatki:

Sagrada: Pasja (I Q)

Sagrada: Życie (II Q)

 

 

 

 

 

 

Sagrada Familia w Barcelonie jest wciąż w budowie, tworząc żyjące, budzące zachwyt dzieło ludzkiego geniuszu. Tak jak kolejne nawy dodają bazylice splendoru, tak kolejne dodatki zachwycają graczy swoją głębią i nowatorstwem. 

Sagrada: Life wprowadza nowe wyzwania, które sprawdzą Twoje umiejętności rzemieślnicze. Zdobywaj przydatne umiejętności dzięki kartom uczniów, projektuj mistrzowskie kości, aby zyskać prestiż za pokonywanie trudnych nowych ograniczeń i czerp korzyści z sprostania trudnym celom publicznym. Czy Twój witraż stanie się prawdziwym arcydziełem?

Najlepsza gra o kotach: Pudełko łakoci (I Q) 

Czy jest coś, co koty uwielbiają bardziej niż przysmaki i zabawki? Oczywiście mowa o pudełkach, w których mogą się schować! Dzięki dodatkowi Pudełko łakoci będziecie mogli dać waszym futrzakom jeszcze więcej uwagi i miłości. 

 

Gamebooki:

Wyprawa 1907: Zakazana kopalnia (II Q) 
Druga z trzech części interaktywnych gier książkowych „Wyprawa 1907”. Ręcznie rysowane ilustracje, punkty fabularne i tajne kody dostępu pomagają graczom zrozumieć historię i cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami z gry. 

 

Zagadkowa podróż przez czas (kontynuacja dziennika dla dzieci) (II Q) 

 Karolina, Kazik i wydra Hiacynta kontynuują swój pościg za tajemniczym porywaczem Zagadkobota. Tym razem podróżować będą nie tylko przez przestrzeń, lecz również przez czas! Odwiedzą 7 różnych epok, w których poznają więcej przyjaciół i stawią czoła jeszcze większej ilości zagadek. 

 

Komiks Łowczyni potworów (III Q) 

Co należy zrobić, gdy wilkołaki wyjdą na polowanie, a wampiry się przebudzą? Jak przystało na łowcę potworów – wykorzystać swoja umiejętności i pozbyć się ich wszystkich! Przeszukuj miasto, poluj na przerażające stworzenia, wykaż się wzorową odwagą w walce i wypełnij swoją misję, ponieważ bohaterem jesteś TY! 

Komiks Sherlock Holmes: Cień Kuby Rozpruwacza (IV Q) 

W londyńskiej dzielnicy Whitechapel dochodzi do nowych morderstw. Inspektor Lestrade otrzymuje listy stwierdzające opisujące, które są podpisane … Kuba Rozpruwacz! Czy dziesięć lat po zniknięciu seryjny morderca wróci? Graj jako Holmes lub Watson, znajdź drogę na mapie okolicy i rozwiąż zagadkę ponieważ bohaterem jesteś TY! 
 

RPG Czworo przeciw ciemności (IV Q)

Czworo przeciw ciemności to wyjątkowy generator przygód dla bohaterów łaknących spotkań z dziesiątkami potworów. Unikalny system pozwala na tworzenie nowych podziemi, a samotny gracz może się poczuć, jakby towarzyszyła mu cała drużyna. 

Fighting Fantasy – wciąż wybieramy tytuł (IV Q)

 Kontynuacja serii Fighting Fantasy.

The Cypher files (IV Q)

Jesteś agentem CY.P.H.E.R., tajnej międzynarodowej agencji zajmującej się „nierozwiązywalnymi” sprawami opartymi na wyjątkowym kodzie. Podczas gdy pozostali agencji znikają jeden po drugim, a tajemniczy wróg się zbliża – masz coraz mniej czasu, aby zapobiec katastrofie.

 

Gry escape roomowe:

Escape Room: Ucieczka z Alcatraz (I Q)

7 część bestsellerowej serii Escape Room. Celem gry jest rozwiązanie zagadek, poznanie historii oraz sprytne korzystanie ze wszystkich przedmiotów, jakie gra dostarcza uciekinierom. Na wyjście macie tylko 60 minut. 

ER: Wyspy piratów (III Q)

8 część bestsellerowej serii Escape Room. Celem gry jest rozwiązanie zagadek, poznanie historii oraz sprytne korzystanie ze wszystkich przedmiotów, jakie gra dostarcza uciekinierom. Na wyjście macie tylko 60 minut. Gracze dzielą się na dwie drużyny i próbują poprawnie rozwiązać zagadkę, zanim zrobi to druga drużyna. 

Escape Room: 9 część

9 część bestsellerowej serii Escape Room. Celem gry jest rozwiązanie zagadek, poznanie historii oraz sprytne korzystanie ze wszystkich przedmiotów, jakie gra dostarcza uciekinierom. Na wyjście macie tylko 60 minut. Gracze dzielą się na dwie drużyny i próbują poprawnie rozwiązać zagadkę, zanim zrobi to druga drużyna. 
 

 

Kryminalne Zagadki: Upiór w muzeum (IQ) 

Kooperacyjna gra śledcza, w której gracze muszą wspólnie zdecydować, co jest istotnym tropem, a co nieprzydatną plotką. Tym razem muszą działać w wiejącym grozą budynku pełnym dzieł sztuki.
 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.